O nas

Witam w <span>MAP medica</span>

Witam w MAP medica

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2001 roku uzyskałam I stopień specjalizacji pediatrii, w 2006 tytuł specjalisty chorób dzieci, kolejno w 2015 roku specjalisty w dziedzinie alergologii. Wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas pracy na oddziałach szpitalnych i poradniach. W 2016 roku wzięłam udział w Certyfikowanym cyklu szkoleń z zakresu Medycyny Podróży, pod patronatem  Polskiego Towarzystwa Medycyny Morskiej i Tropikalnej oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego, który uprawnia do pracy w Certyfikowanym Centrum Medycyny Podróży.

Od 2001 roku rozpoczęłam prowadzenie własnej Praktyki Lekarskiej początkowo w gabinecie w Zastowie o od 2016 roku poszerzając zakres usług i wykorzystując zdobytą wiedzę i doświadczenie w dziedzinie Medycyny Podroży czynnie współtworzyłam nowy wizerunek Specjalistycznej Poradni Medycznej „Przylądek Zdrowia”. Obecnie zapraszam do przychodni MAP medica, w której udzielam porad z zakresu Medycyny podróży, Alergologii, Pediatrii.

MAP medica jest Certyfikowanym Centrum Medycyny Podróży.

Od 18 lat staram się ,aby moi pacjenci i ich rodzice czuli się bezpieczni, aby wizyta w gabinecie lekarskim była miłym wspomnieniem zarówno dla dziecka i jego opiekunów.

Serdecznie zapraszam

Często zadawane pytania

Czy przyjmuje pacjentów dorosłych?

Tak, przyjmuje pacjentów dorosłych w ramach porad w dziedzinie alergologii i medycyny podróży. Przyjmuje także pacjentów do profilaktyki przed wyjazdami zagranicznymi kierowanych przez Firmy delegujące pracowników do pracy poza granicami kraju, a także pracujących w Polsce w zawodach, w których istnieje wskazanie wykonania szczepień ochronnych.

Jak można rejestrować się do gabinetu?

Rejestracja dostępna jest pod numerem telefonu 501 894 552, ( tu także mile widziane wysyłanie wiadomości sms w przypadku braku możliwości kontaktu), drogą mailową z podaniem propozycji dogodnego terminu i numeru telefonu oraz poprzez stronę znanego lekarza - ta forma dostępna przez cała dobę.

Czy można wykonać badania w ramach wizyty?

W przypadku zalecenia badań ,które będą konieczne lub pomocne w diagnostyce problemu ,z którym zgłasza się pacjent można je wykonać na teranie gabinetów MAP medica, są to badania laboratoryjne w pełnym zakresie, badania bakteriologiczne (tzw. posiewy), testy alergologiczne, testy płatkowe(stosowane w diagnostyce wyprysków skórnych).

25

Lat doświadczenia

5000

+

Zadowolonych pacjentów

3

Wykwalifikowanych lekarzy