Parking

Parking

Ze względu na lokalizację gabinetu na terenie osiedla mieszkaniowego, nie ma możliwości zapewnienia miejsc parkingowych. Przy bloku nr 1 na ul. Orlińskiego, w sąsiedztwie sklepu Rossman, znajduje się parking płatny (wjazd od ul. B. Włodarczyka).

COVID-19 - szybkie testy antygenowe

COVID-19 - szybkie testy antygenowe

COVID-19 - szybkie testy antygenowe

Jeżeli przygotowujesz się do podróży zagranicznej pamiętaj, żeby sprawdzić jakie wymagania i obostrzenia obowiązują w kraju, do którego zamierzasz jechać. Szczegółowe i najbardziej aktualne informacje nt. sytuacji epidemiologicznej i warunków wjazdu do poszczególnych państw zamieszcza Ministerstwo Spraw Zagranicznych w zakładce: Informacje dla podróżujących - Ministerstwo Spraw Zagranicznych - Portal Gov.pl (www.gov.pl)

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, warunkiem wjazdu do wielu krajów jest posiadanie unijnego certyfikatu COVID lub okazanie negatywnego wyniku testu lub odpowiednich zaświadczeń (szczegóły na www.gov.pl). Jednym z dokumentów akceptowanych przy wjeździe do wielu krajów jest certyfikat negatywnego testu antygenowego COVID-19.

Szybki test antygenowy COVID-19 to badanie wykonywane w oparciu o wymaz z nosogardzieli, a wynik Pacjent otrzymuje w czasie 15-30 min. od pobrania materiału do badania. Wynik testu Pacjent może wydrukować po zalogowaniu się na swoje Indywidualne Konto Pacjenta (IKP: link).